PLPS: Nowość: magazyn „Z obu stron siatki” – odcinek 1.

clip_image002

Przygotowaliśmy nowość na naszych stronach – magazyn siatkarski „Z obu stron siatki”. Co tydzień będziemy omawiali wszystko to, co jest najważniejsze dla ligowej siatkówki. W premierowym odcinku (magazyn składa się z trzech części – mówimy o PlusLidze, ORLEN Lidze oraz rozmawiamy o fenomenie atmosfery w polskich halach) moimi gośćmi są Marek Magiera i Kamil Drąg.
„Z Obu stron siatki” to nazwa wspaniałych felietonów Śp. redaktora Janusza Nowożeniuka, które przez całe lata pisywał dla Przeglądu Sportowego. Pan Janusz obchodził w tym roku jubileusz 50-lecia pracy dziennikarskiej, był dla nas legendą dziennikarstwa siatkarskiego. Niestety, odszedł od nas nagle. Dzięki uprzejmości syna Rafała mogliśmy spróbować choć w jakiejś części kontynuować jego wspaniałe dzieło – nadaliśmy naszemu nowemu magazynowi tą historyczną nazwę, by choć w ten sposób upamiętnić Pana Janusza.
Czym będziemy się zajmować w naszym magazynie? Wszystkim, co najważniejsze w naszej ligowej siatkówce. Chcemy być także otwarci na sugestie i pytania od kibiców. Czekamy na wasze opinie.
W pierwszym odcinku mówimy m.in. o szansach mistrzowskich w obu ligach, włoskich liniach lotniczych, „disco polo” w halach i polskim walcu w Lidze Mistrzów. Miłego oglądania!

Uwaga! Start zawsze bywa skomplikowany… Osoby, które korzystają z urządzeń mobilnych, jeśli jest problem z dźwiękiem (który wkrótce usuniemy…) mogą go rozwiązać używając słuchawek. Za niedogodność przepraszamy!

M.Sz.