PLPS: Świąteczne spotkanie z siatkarzami Asseco Resovii w Galerii Rzeszów

f_big

Klub Asseco Resovia wraz z Galerią Rzeszów zapraszają w sobotę, 19 grudnia na świąteczne spotkanie z siatkarzami, które odbędzie się w Galerii Rzeszów o godz. 14.00. Spotkanie będzie połączone z akcją charytatywną i licytacją na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

– Świąteczne spotkania siatkarzy Asseco Resovii w Galerii Rzeszów z kibicami i sympatykami stają się już tradycją. Już trzeci rok z rzędu siatkarze zmieniają się w Mikołajów i w świątecznym nastroju rozdają swoim fanom prezenty i autografy, malują ozdoby choinkowe i pozują do zdjęć – mówi Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

W tym roku, głównym punktem będzie akcja charytatywna i zbiórka datków na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci. Aby wesprzeć akcję Siatkarze będą pozować z kibicami do pamiątkowych i unikatowych zdjęć świątecznych w specjalnie przygotowanej scenografii. Sympatycy Asseco Resovii oraz dobroczyńcy Hospicjum będą mogli wesprzeć chore dzieci poprzez zakup smakołyków i ozdób świątecznych od wolontariuszy Hospicjum.

„Punktem kulminacyjnym będzie licytacja 3-metrowej choinki, którą siatkarze ubiorą we własnoręcznie przygotowane bombki oraz ozdoby świąteczne wcześniej przygotowane przez dzieci – dodaje Katarzyna Pawełek. Cały dochód z akcji będzie przekazany na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci.

Będzie również okazja do złożenia życzeń świątecznych nie tylko dla siatkarzy ale dla wszystkich bliskich na antenie Polskiego Radia Rzeszów, które w sobotę 19 grudnia zainstaluje mobilne studio życzeń w Galerii Rzeszów.

M.Sz.